Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym

cze 12, 2023

W dniach 5-7.06.2023 w Zielonej Górze (Drzonkowie) odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Tenisie Stołowym. Ponad 100 drużyn szkolnych, wyłonionych w eliminacjach wojewódzkich, reprezentujących wszystkie województwa w kraju, rywalizowały sześciu kategoriach. Zawody rozegrano na 43 stołach, na dwóch halach na obiektach WOSiR Drzonków. Naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny, które osiągnęły następujące wyniki:
Igrzyska Dzieci Chłopcy
2 miejsce zajęła drużyna w składzie (Bryk Alan, Błaszczyk Maciej, Buganik Marcel)

Igrzyska Dzieci Dziewczęta
6 miejsce zajęła drużyna w składzie (Puławska Helena, Zawadka Kaja, Puławska Amelia)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta

6 miejsce zajęła drużyna w składzie ( Chumarna Sofia, Kasprowicz Nina, Wesołowska Karolina)

Igrzyska  Młodzieży Szkolnej Chłopcy
13 miejsce zajęła drużyna w składzie (Poźniak Jan, Zalewski Natan)
Gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom.

Szczegółowe wyniki

Galeria zdjęć na Facebooku szkolnym

Skip to content