Nabór do świetlicy

kwi 18, 2023

Nabór do świetlicy

Rekrutacja do świetlicy rok szkolny 2023/24

Uprzejmie informuję ,iż z dniem 13.04.2023 r. rusza nabór do świetlicy szkolnej na przyszły rok szkolny: klasy I-III, IV-VIII. Wzory dokumentów, które należy złożyć można znaleźć w Strefie Rodzica. Poniższy załącznik zawiera  komplet dokumentów do wypełnienia . Wysokość wyprawki nie uległa  zmianie , jest to kwota 60 zł. Wyciąg z konta dotyczący dokonanej opłaty należy dołączyć  do dokumentów. Przypominam , iż nabór obowiązuje nie tylko nowoprzyjęte dzieci , również te uczęszczające już do świetlic, oraz dowożone. Proszę pamiętać ,że przyjmowanie zgłoszeń trwa najpóźniej do    09.06 23 r. Wychowawcy świetlicy oraz Kierownik świetlicy , oczekują na wypełnione przez Państwa dokumenty, by na miejscu zweryfikować poprawność wypełnienia i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Osoby pełniące dyżur w Strefie Rodzica chętnie pokierują Państwa do odpowiedniej świetlicy , by zrobić to osobiście. Uczniowie klas IV-VIII chcący skorzystać z opieki świetlicowej ( w godzinach porannych przed zajęciami i po lekcjach w oczekiwaniu na autobus czy dodatkowe lekcje), przynoszą  karty wypełnione przez rodziców bez dokonywania opłaty za wyprawkę. Proszę nie zostawiać dokumentów w sekretariacie. Załącznik z dokumentami można znaleźć również na głównej stronie szkoły: ZEnr4 w Zielonej Górze, nagłówek : Rekrutacja do świetlicy 23/24.

Skip to content