Wspomnienia z wycieczki -,,Bunkry” w Świdnicy

maj 9, 2024

W czwartek 2 maja świetliczaki z naszej szkoły wraz z opiekunami , (nauczycielami świetlicy), Panią Jolą, Panią Basią i Panią Wiolą, wyruszyły na wspaniałą przygodę do OSiR ,,Bunkry” w Świdnicy. Podczas kilkugodzinnego pobytu, pod bacznym okiem doświadczonego instruktora, Pana Eliasza Madeja, dzieci miały do wykonania ciekawe zadania, dzięki którym nabyły nowe umiejętności survivalowe ( np. rozpalanie ognia). Spróbowały swoich sił w paintballu i pokonywaniu małpiego gaju, pływaniu tratwą oraz szukaniu min za pomocą wykrywacza metali. Oprócz aktywności fizycznej było też coś dla umysłu. Mali wycieczkowicze musieli się wykazać znajomością dat ważnych wydarzeń z dziejów Polski. Był to czas pełen wyzwań i dobrej zabawy, zakończony pysznymi kiełbaskami z ogniska, słodkim poczęstunkiem. Zmęczeni, brudni, mokrzy, ale zadowoleni ze zdobycia wielu nowych umiejętności, mali żołnierze wrócili do swoich domów.

Opracowała:
Barbara Radna-Wyrwa

Skip to content