Kadra szkoły

 

KADRA ZARZĄDZAJĄCA
Imię i nazwisko
Paweł SroczyńskiDyrektor
Kamila BanaszakWicedyrektor, język niemiecki
Jolanta MaryniukWicedyrektor, język polski
Halina Wilk-BrzezickaWicedyrektor, informatyka, wychowanie przedszkolne
Paweł SłomińskiWicedyrektor, wychowanie fizyczne
Iwona MadejSekretarz szkoły
Wioletta SkoczylasKierownik świetlicy
Roksana StrawaPracownik administracji
Agnieszka ZjawińskaKierownik gospodarczy
 

NAUCZYCIELE

Imię i nazwiskoPRZEDMIOT
Anna Adamcio-Bezaniukjęzyk angielski
Jarosław Bagińskireligia
Katarzyna Bartkowiczedukacja wczesnoszkolna
Marta Bartkowiczfizyka
Ewa Biernackaedukacja wczesnoszkolna
Karolina Biernackaedukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny
Marta Błaszczykedukacja wczesnoszkolna
Beata Boguckaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Małgorzata Bogusz-Kwiczakwychowawca świetlicy, język niemiecki
Marzena Buziukmatematyka
Paulina Ciesielskaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Milena Czujkoedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Renata Dobrucka Ratajczakedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Beata Drgasreligia
Aleksandra Drużyńskaedukacja wczesnoszkolna, język angielski
Izabela Dubickajęzyk polski
Cezary Dubniewskigeografia, wychowanie fizyczne
Andżelika Dudkowiakjęzyk polski, rewalidacja
Ewelina Dziewaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Tomasz Fediukhistoria, wos.
Grażyna Grudzieńchemia, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Marta Grzybedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Marta Gonciarzedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, logopedia
Jakub Hamrolnauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Henryka Jagiełowiczwychowawca świetlicy
Marzena Jakubowskareligia
Wioletta Janikedukacja wczesnoszkolna, matematyka
Iga Jankowiakedukacja wczesnoszkolna, język angielski
Robert Jankowskiwychowanie fizyczne
Katarzyna Jansmatematyka
Damian Jastrzębskiwychowawca świetlicy
Małgorzata Jaszczuknauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, rewalidacja
Dorota Jurek-Krupowiespsycholog
Barbara Kapłonwychowanie fizyczne
Małgorzata Karaśkiewiczedukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Dorota Kitowiczmatematyka
Izabela Kmiecikedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Lidia Kobylińskaedukacja wczesnoszkolna
Irena Kociszewskajęzyk polski
Natalia Kondarewiczedukacja wczesnoszkolna, język polski
Danuta Konopkaedukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Aurelia Korsakwychowawca świetlicy
Iwona Kosteknauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, rewalidacja
Elizaveta Kostukevichmuzyka, wychowawca świetlicy
Małgorzata Kozłowskalogopeda
Małgorzata Krumholcwychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
Anna Kryckaedukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Kupajedukacja wczesnoszkolna
Marek Lemańskipsycholog, wychowawca świetlicy
Małgorzata Lewandowskaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Elżbieta Lubinwychowawca świetlicy
Krzysztof Lubinwychowanie fizyczne
Renata Ładoedukacja wczesnoszkolna
Patrycja Ławniczakedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Izabela Łubawychowawca świetlicy
Marta Michalakedukacja wczesnoszkolna
Barbara Michalskaedukacja wczesnoszkolna
Wioletta Milczarekprzyroda, biologia, rewalidacja
Irena Miszczyknauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne, rewalidacja
Paulina Nowackawychowanie fizyczne
Alicja Pilichowskaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Marlena Pisańskajęzyk angielski
Beata Potęgaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Barbara Radna-Wyrwawychowawca świetlicy
Agnieszka Róg-Jaroszjęzyk angielski
Renata Rówieniecmatematyka
Anita Ryba- Hynekedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Mirosława Samiłareligia
Daria Sapiejaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Anna Semkłonauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Przemysław Sikorabiologia, edukacja dla bezpieczeństwa
Magdalena Skrypnikwdż, wychowawca świetlicy, pedagog szkolny
Tomasz Skrzypczakjęzyk niemiecki
Maciej Sławnymuzyka
Marta Sroczyńskawychowanie fizyczne
Tomasz Sroczyńskimatematyka
Katarzyna Stawicka- Kąkoledukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Anna Stefaniakedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Karolina Sutułaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Grażyna Szelągedukacja wczesnoszkolna
Patrycja Szeliga-Gorzechowskajęzyk polski, rewalidacja
Jolanta Szlachetamatematyka
Katarzyna Szlachetka-Borochtechnika, informatyka, edukacja wczesnoszkolna
Krzysztof Stamirowskiwychowanie fizyczne
Ewa Szubartjęzyk polski
Marcin Ślebiodahistoria, język angielski
Jolanta Świstakpedagog, doradztwo zawodowe
Anna Topolskapedagog
Ewa Trześniowskanauczyciel bibliotekarz
Ewa Tyszkiewiczmuzyka, plastyka
Jolanta Sądelwychowawca świetlicy
Ewa Stankiewiczedukacja wczesnoszkolna
Karolina Sutułaedukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Łukasz Wachowiakwychowanie fizyczne
Aleksandra Walkowiakjęzyk angielski
Maciej Wolanininformatyka, technika
Lilla Wójkiewicznauczyciel bibliotekarz
Dorota Zalewskaedukacja wczesnoszkolna
Roksana Załomska-Wywiałwychowanie fizyczne
Wiktor Zasowskiwychowanie fizyczne
Oksana Zholobchukreligia
Skip to content