Park Technologii Kosmicznych – wielkie otwarcie

gru 15, 2023

🚀🌌 Ekscytujące wieści z naszej szkoły! Dzięki współpracy z Fundacją na Rzecz Eksploatacji Kosmosu im. gen. Mirosława Hermaszewskiego otrzymaliśmy zaproszenie na Lubuskie Forum Innowacji połączone z Konferencją „Od innowacji regionalnych, globalnych do kosmicznych”. 🛰️🌍
 
Nasi uczniowie klas 1-3 już w przyszły wtorek, 09.12, wyruszą do Parku Technologii Kosmicznych na spotkanie z niezwykłym gościem – Karolem Wójcickim, popularyzatorem astronomii i dziennikarzem naukowym! 🌠 Tematem przewodnim będzie „Kosmiczna rewolucja”, a Karol opowie nam o startach rakiet, turystyce kosmicznej, mega-konstelacjach satelitarnych i misji na Marsa. 🚀🔭
 
To niezwykła okazja, by zagłębić się w fascynujący świat kosmosu, który staje się coraz bardziej dostępny dla każdego z nas. Już dziś korzystamy z Internetu prosto z kosmosu, a niedługo podróżowanie rakietą może stać się równie powszechne! 🌌💻
 
Zapraszamy wszystkich serdecznie do śledzenia naszych relacji z tego kosmicznego wydarzenia! 🌠🚀
Skip to content