Posiłki w Szkole: Zmiany od 1 Lutego 2024

sty 31, 2024

Informujemy że z dniem 1 lutego 2024 roku zmienia się wykonawca usługi pn.: „Przygotowanie i dostarczenie posiłków gotowych dla dzieci i uczniów uczęszczających do Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Zielonej Górze”. Wykonawcą od lutego do sierpnia br. jest Firma Usługowa Paweł Sendecki.

W związku z powyższym zmianie ulega również regulamin stołówki. Prosimy o zapoznanie się i stosowanie się do niniejszego regulaminu.

Prace wdrożeniowe w zakresie wprowadzania systemu VULCAN OPŁATY zostały zakończone. System jest już gotowy i startuje od 1 lutego br. (informacje szczegółowe przekazywane były poprzez dziennik elektroniczny). Nieobecności dziecka na posiłkach prosimy zgłaszać wyłącznie poprzez dziennik elektroniczny.