Rekrutacja do świetlicy rok szkolny 2024/25

mar 26, 2024

Rekrutacja do świetlicy rok szkolny 2024/25

Uprzejmie informuję ,iż z dniem 08.04.2024 r. rusza nabór do świetlicy szkolnej na przyszły rok szkolny: klasy I-III, IV-VIII. Wzory dokumentów, które należy złożyć można znaleźć na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce świetlica  i poniżej w załączniku. Poniższy załącznik zawiera  komplet dokumentów do uważnego przeczytania i wypełnienia . Wysokość dobrowolnej wyprawki to kwota 100 zł (opłata roczna) . Poniżej podaję nr konta Rady Rodziców na ,który można dokonać wpłaty z dopiskiem:  imię i nazwisko ,klasa, ,,wyprawka świetlicowa”:   

PKO Bank Polski SA 12 1020 5402 0000 0802 0275 9975.

 Przypominam , iż nabór obowiązuje nie tylko nowoprzyjęte dzieci , również te uczęszczające już do świetlic, oraz dowożone. Proszę pamiętać ,że przyjmowanie zgłoszeń trwa najpóźniej do 07.06 24 r. Wychowawcy świetlicy oraz Kierownik świetlicy , oczekują na wypełnione przez Państwa dokumenty, by na miejscu zweryfikować poprawność wypełnienia i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Osoby pełniące dyżur w Strefie Rodzica chętnie pokierują Państwa do odpowiedniej świetlicy w celu złożenia dokumentów. Uczniowie klas IV-VIII chcący skorzystać z opieki świetlicowej  ( w godzinach porannych przed zajęciami i po lekcjach w oczekiwaniu na autobus czy dodatkowe lekcje), przynoszą  karty wypełnione przez rodziców bez dokonywania opłaty za wyprawkę. Proszę nie zostawiać dokumentów w sekretariacie. Załącznik z dokumentami można znaleźć również na głównej stronie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 24 im. ,, Polskich Olimpijczyków w Zespole Edukacyjnym nr 4 w Zielonej Górze, nagłówek : Rekrutacja do świetlicy 24/25.

 

Skip to content